Rekuperacja Będzin

Zależy Ci na czystym i świeżym powietrzu we własnym domu lub biurze? Wentylacja mechaniczna to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala w pełni pozbyć się alergenów z pomieszczeń. Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą, z chęcią wykonamy montaż całego systemu nawiewno-wywiewnego. Działamy na terenie Będzina i okolic.

Rekuperacja – sposób na oszczędność

Co istotne, w coraz większej ilości domów i innych budynków, np. firmowych, rekuperacja zastępuje tradycyjny, tzw. grawitacyjny proces wymiany powietrza zachodzący w momencie otwarcia okien. Oferowany system montowany jest w domach i innych obiektach. Podłączenie go pozwala realnie zaoszczędzić pieniądze na ogrzewaniu zimą.

Powietrze, które zasysane jest z zewnątrz, oczyszczane jest w jednostce centralnej z różnorodnych drobnoustrojów, a następnie ogrzewane. Dopiero po tym procesie rozprowadzane jest po wszystkich pomieszczeniach, a zużyte zostaje wywiane z budynku.

Jeśli marzy Ci się rekuperacja w Twoim domu lub firmie, jesteś z Będzina i szukasz fachowej pomocy w podłączaniu, zachęcamy do kontaktu! Z chęcią podejmiemy się tych prac.

Nasze inne usługi

Enerwent informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.
zamknij