Rekuperacja Bytom

Czyste i wolne od drobnoustrojów pomieszczenia w mieszkaniach lub biurach są podstawą do funkcjonowania dla osób borykających się z licznymi alergiami i chorobami płuc. Jeśli chcesz mieć kontrolę nad wysoką jakością powietrza w swoim domu, zainwestuj w wentylację mechaniczną. Rekuperacja, gdyż w ten sposób nazywa się potocznie cały ten system, stanowi nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli Ci nie tylko pozbyć się alergenów, ale i ogrzać nieco dom.

Nowoczesny system rekuperacji

W ramach oferty zajmujemy się podłączaniem i serwisowaniem systemu nawiewno-wywiewnego. Rekuperacja jest nowoczesną alternatywą dla tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej. System ten pozwala oczyszczać powietrze z kurzu i drobnoustrojów, jakimi są bakterie i grzyby, a także od razu go ogrzewać lub schładzać, a następnie rozprowadzać po wszystkich pomieszczenia w budynku.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu klientów zainteresowanych montażem wentylacji mechanicznej. Podłączamy urządzenia w Bytomiu i okolicach.

Nasze inne usługi

Enerwent informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.
zamknij