Rekuperacja Ruda Śląska

Jeśli chcesz cieszyć się czystym powietrzem w swoim domu, wolnym od alergenów i innych zanieczyszczeń, zdecyduj się na montaż nowoczesnych urządzeń z odzyskiem ciepła. Do takich systemów należy z pewnością rekuperacja, która w ostatnich latach zyskała sporą popularność. W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy Ci profesjonalny montaż oraz pomoc w obsłudze tego typu sprzętu. Działamy na terenie Rudy Śląskiej i najbliższych okolic.

Jak działa system rekuperacji?

Warto wiedzieć, że rekuperacja jest systemem o złożonej pracy. Rekuperator pozwala na zassanie powietrza zarówno z wnętrza budynku, jak i z zewnątrz. W urządzeniu tym dochodzi do jego filtracji i ogrzania go ciepłem pochodzącym z nawiewu ze środka domu, pozostałość zostaje wydalona do atmosfery. Na tym polega wentylacja mechaniczna i odzyskiwanie ciepła.

Dzięki zamontowaniu w pomieszczeniach rur można poprowadzić instalację przez wszystkie kondygnacje budynku. Zachęcamy serdecznie do składania zamówień. Jeśli jesteś z Rudy Śląskiej, skontaktuj się z nami.

Nasze inne usługi

Enerwent informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.
zamknij