Montaż i serwis wentylacji na terenie Katowic

Zależy Ci na tym, by znaleźć doświadczoną firmę specjalizującą się w montażu wentylacji mechanicznej na terenie Katowic? Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług związanych z wykonywaniem projektów i montaży tych instalacji w domach i przedsiębiorstwach. Do tej pory otrzymaliśmy wiele pozytywnych rekomendacji od zadowolonych z naszej oferty klientów.

Na czym polega proces wentylacji?

Prawidłowo dobrana oraz zaprojektowana wentylacja sprawia, że budynek zostaje oczyszczony z nadmiaru kurzu oraz innych zanieczyszczeń, dzięki czemu powietrze wewnątrz jest świeższe i zdrowsze, szczególnie dla alergików. Montujemy wentylacje: nawiewne, wywiewne oraz łączone z odzyskiem ciepła. Nie da się ukryć, że największą popularnością cieszy się wentylacja, która łączy oba procesy, czyli: pobór powietrza z zewnątrz oraz wymianę powietrza z wewnątrz. Instalację tą nazywa się rekuperacją.

Urządzenia służące do nawiewu i wywiewu nie tylko wymieniają i filtrują powietrze, ale także go ogrzewają. Są to tzw. rekuperatory z odzyskiem ciepła, pochodzącego ze środka budynku. Projektujemy i montujemy urządzenia te na terenie Katowic i okolic. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Pozostałe usługi

Enerwent informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.
zamknij