Wentylacja Zabrze

Każde pomieszczenie w budynku powinno zostać dokładnie wywietrzone, gdyż dzięki temu znacząco poprawia się komfort jego użytkowania. Wentylacja dzieli się na naturalną i wywoływaną sztucznie przy wykorzystaniu odpowiednich urządzeń. Jesteśmy firmą, która od wielu lat świadczy usługi monterskie na terenie Zabrza i najbliższych okolic. Do naszych zadań należy, m.in. wykonanie projektu systemu nawiewu, montaż i serwis.

Obecnie coraz więcej osób i firm decyduje się na nowoczesne wentylacje, które nie tylko wymieniają nagromadzone wewnątrz powietrze, ale dodatkowo je ogrzewają. Wentylacja mechaniczna składa się, m.in. z nagrzewnicy, filtrów i urządzenia zwanego rekuperatorem, w którym dochodzi do procesu filtracji i cyrkulacji powietrza. Rekuperacja polega na odzyskiwaniu ciepła ze środka budynku oraz oczyszczaniu i nagrzewaniu nawiewu płynącego z zewnątrz.

Usługi na najwyższym poziomie

Warto wiedzieć, że wentylacja ta pozwala na pozbycie się większości zanieczyszczeń. Szukasz profesjonalnych fachowców? Marzą Ci się nowoczesne wentylacje do Twoich budynków? Zachęcamy do kontaktu z nami, montujemy w Zabrzu i okolicach.

Nasze inne specjalności

Enerwent informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Szczegółowe informacje zawarte są w polityce prywatności.
zamknij